מרדכי - חסקל | משרד עורכי דין | נדל"ן

נדל"ן

נדל"ן

משרדנו מייעץ לחברות נדל"ן, יזמים וקבלנים בתכנון, מימון, הקמה ושיווק של פרויקטים מורכבים בתחום הנדל"ן. אנו מלווים יזמים וקבלנים לכל אורך חייו של פרויקט נדל"ן החל משלב ההתאגדות וקבלת הרישיונות וההיתרים הנדרשים, עובר להתקשרויות בין היזם לבעלי הקרקע, הליכי התכנון וקבלת הליווי פיננסי וכלה בשיווק הפרויקט למגורים או למסחר.
לצד נסיונו של צוות MH בליווי יזמים וקבלנים, משרדנו מלווה גם לקוחות פרטיים בעסקאות מכר, חכירה ושכירות מקרקעין, על כל היבטיהן.
אנו מנוסים בליווי קונים ומוכרים, משכירים ושוכרים, בעסקאות נדל"ן, פרטי, מסחרי או חקלאי, למטרות מגורים או השקעה.
אנו ערים לכך, שבמקרים רבים עסקאות נדל"ן הן החשובות ביותר בחייהם של לקוחותינו. לכן, אנו מעורבים בבדיקת זכויות הקניין בנכס במרשמי הטאבו; בהבנת מצבו התכנוני, לרבות קיום היתרי הבניה הנדרשים ומצב זכויות הבנייה; אנו מייעצים ללקוח בנוגע לכל היבטי המיסוי הקשורים בעסקה, לרבות מס שבח, מס רכישה והיטלי השבחה; וכמובן, שאנו מנהלים משא ומתן ומנסחים בקפידה את הסכם המכר במטרה לספק הגנה הולמת לאינטרסים של הלקוח. לבסוף, אנו מסייעים ללקוחותינו להשלים את העסקה בהצלחה, לרבות באמצעות רישום זכויותיהם במרשמים המתאימים וליוויים מול הרשויות.
ללקוחותינו המבקשים ליטול הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית למימון העסקה, אנו מציעים מעטפת רחבה של שירותים, לרבות סיוע בבחירת גורם מממן מתאים, תמהיל משכנתא מיטבי, משא ומתן על תנאי המימון, בחינת המסמכים המשפטיים ורישום משכונות ומשכנתאות.

צרו עמנו קשר:
סרטונים
קבצים מצורפים
קישורים