מרדכי - חסקל | משרד עורכי דין | מיזוגים ורכישות

מיזוגים ורכישות

מיזוגים ורכישות

לצוות MH הבנה עמוקה של תחום המיזוגים והרכישות. צוות MH ליווה כמה מהעסקאות המורכבות, התובעניות והמובילות שביצעו גופים ישראלים בשנים האחרונות, בישראל ובעולם.
אנו מייעצים ללקוחותינו לאורך כל שלבי העסקה, החל משלב הגיבוש והתכנון, דרך בדיקת הנאותות, מזכר ההבנות, משא ומתן, ניסוח מסמכים משפטיים, וכלה בהשגת אישורים והיתרים רגולטוריים והסכמות צדדים שלישיים, קבלת המימון המתאים וסגירת כל יתר הקצוות בעסקה.
הדברים נכונים לגבי עסקאות מיזוג, רכישת מניות או חוב, רכישת נכסים והתחייבויות, שינויי מבנה וכן עסקאות גיוס והשקעה המשלבות היבטים של הצעת ניירות ערך לציבור.
בנוסף לכך, אנו מייעצים לבעלי שליטה, להנהלות ולדירקטוריונים, כמו גם למשקיעים מהותיים, בהתגוננות מפני השתלטות עוינת.
בין הערכים המוספים שאנו מספקים ללקוחותינו בעסקאות מיזוג ורכישה:
  1. היכרות עמוקה של היתרונות והחסרונות של סוגי העסקאות והמהלכים השונים הרלוונטיים לעסקאות, ויכולת להציע אסטרטגיות ופתרונות מתאימים ללקוחותינו.
  2. הבנה יסודית של נקודות המבט ומערכות התמריצים של השחקנים בתחום, ויכולת לרתום הבנה זו לטובת גישור על פערים בין הצדדים במטרה לחתור להשלמת עסקה.
  3. נקודת מבט כלכלית רחבה, המתמקדת בהגשמת היעדים אותם מבקש הלקוח להשיג באמצעות העסקה, ואשר מביאה בחשבון לא רק את עסקת המיזוג או הרכישה במובנה הצר, אלא גם את העסקאות והפעולות הנלוות לה, כגון: מימון העסקה, יחסים בין בעלי המניות בחברה, קבלת אישורי רשויות מוסמכות לעסקה, יחסי העבודה בחברה וכיוצ"ב.
  4. בין תחומי התמחותנו תחומים החיוניים לניתוח, עיצוב והשלמה של עסקת מיזוג או רכישה מוצלחת, כגון: דיני תאגידים וממשל תאגידי, ניירות ערך, עבודה, מיסוי ועוד.
  5. הודות לניסיוננו העשיר בליווי עסקאות רבות, אנו מצוידים בכלים ובפתרונות למצבים סבוכים.
  6. אנו מספקים יעוץ מקצועי, מהיר ויעיל, חרף מורכבויות העסקה.
  7. אנו דוגלים בגישה השמה את מטרות הלקוח בראש סדר העדיפויות, אך בה בעת שומרים על הגינות וכבוד כלפי הצד השני לעסקה, במטרה לייצר אווירה עסקית נעימה, שתהווה בסיס לסגירת עסקה ולאמון בין הצדדים.
  8. ניסיון משמעותי בעסקאות רב לאומיות.
  9. יעוץ וליווי בבדיקת נאותות. 

צרו עמנו קשר:
סרטונים
קבצים מצורפים
קישורים