מרדכי - חסקל | משרד עורכי דין | ירושות

ירושות

ירושות

עם פטירתו של אדם מן העולם עולה שאלת חלוקת מצבת נכסיו, רכושו וזכויותיו בקרב קרוביו ובעלי עניין אחרים ברכושו.
בני משפחה או מקורביו של המנוח, המבקשים להבין את זכאותם לנכסים וכספים שונים אשר היו בבעלות המנוח, ניצבים בפני אי ודאות משמעותית.
ככלל, השלב הראשון בבדיקת זכאות בני המשפחה והיורשים הפוטנציאליים לחלקם בעיזבון המנוח, הינו פתיחה בהליכים מול רשם הירושות. ככל שהנפטר ערך צוואה בעלת תוקף, הרי שדרך המלך הינה בהגשת בקשה לקיום צוואה על ידי המוטבים בצוואה או על ידי כל אדם אחר אשר הינו בעל עניין בצוואה. לחילופין, ככל שלא נערכה צוואה, ככלל, המסלול שייבחר הינו הגשת בקשה לצו ירושה, והעיזבון יחולק בין היורשים על פי הוראות שקובע הדין.
משרדנו מלווה את בני המשפחה, מקורבי המנוח וכל מי שלהם עניין בנכסי ובכל ההליכים הכרוכים בהסדרת וחלוקת קניינו ורכושו של הנפטר לאחר מותו, לרבות מול רשם הירושות ובתי המשפט המוסמכים: צו קיום צוואה או התנגדות לה, צו ירושה, הסתלקות מירושה וכן בהליכי ביטול של צו ירושה או קיום צוואה.
מבחינתנו, קבלת צו ירושה או צו קיום הצוואה אינה חזות הכל ואינה סוף המסלול. צווים אלו מהווים אך ורק מפתחות לדלת הכניסה לעולם חדש אשר נכפה על בני המשפחה וקרובי המנוח. עולם זה טומן בחובו אתגרים כלכליים ורגשיים לא קלים. אנו מלווים את לקוחותינו בהתמודדות עם אתגרים אלה.
כחלק מהגישה השיקומית טיפולית אותו נוקט המשרד בטיפול בענייני ירושה, צוות המשרד רואה ערך עליון בליווי בני המשפחה לאורך תקופת האבל עד לנרמולם, הסדרתם ועיצובם מחדש של חיי המשפחה ונכסיהם בחלל שנוצר לאחר אובדן יקירם.
אנו חותרים להוצאת צו ירושה או צו קיום צוואה, לפי העניין, במהירות האפשרית, תוך הקפדה על מקצועיות, יעילות ויחס אישי. אנו מגייסים לצורך זה לא רק את בקיאותנו בחוק ובדיני הירושה, אלא גם את הניסיון הרב שצברנו בהליכים ובהיכרות עם רשם הירושות ובתי המשפט. אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות יצירתיים, תוך הקפדה מלאה על פרטיות וסודיות, והכול בזמינות גבוהה ובמסירות רבה.

צרו עמנו קשר:
סרטונים
קבצים מצורפים
תחומים משיקים
צוואות
נאמנויות
קישורים